Sunday, August 26, 2012

Milan kiksnuo već na startu!

Fudbaleri Milana poraženi večeras na San Siru od ekipe Sampdorije, pa se već u prvom kolu osetio odlazak Ibrahimovića i Thiaga Silve u PSG.

U prvoj današnjoj utakmici prvog kola Serije A, prvo veliko iznenađenje - fudbaleri Sampdorije su kao gosti savladali ekipu Milana rezultatom 1:0.

Gol koji je odlučio pobednika postigao je Andrea Costa u 60. minutu posle kornera.

Gosti iz Đenove mogli su do vođstva već u 11. minutu preko Edera, ali je Bonera u poslednjem trenutku uspeo da interveniše.

Usledio je period opasnije igre Milana, koji je imao par šansi, ali golova do kraja prvog dela nije bilo.

Massimiliano Allegri je u 56. minutu pružio priliku Pazziniju umesto El Shaarawya, ali tek što je Pazzini ušao njegov nekadašnji klub je postigao odlučujući gol.

U pobedu Sampdorije svih 90 minuta učestvovao je i Nenad Krstičić.

Preostali mečevi prvog kola Serije A igraju se od 20:45h.